MMA MENA LOCAL COUNCIL

Yönetim Kurulu Başkanı

Işık İlhan / Garanti Direkt Bankacılık Yöneticisi

Işık İlhan IVR, ATM, online bankacılık ve mobil uygulamaları da kapsayan tüm dijital kanallarda strataji, iş geliştirme, pazarlama ve iletişim konularında 14 yıldan fazla tecrübeye sahip bir sektör profesyoneli olup, 2012 yılından beri Garanti Bankası’nın yeni nesil mobil çözümlerine odaklanmış bir şekilde Direkt Bankacılık Yöneticisi olarak görev almaktadır.  

Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı

İstanbul Erkek Lisesi’nin ardından Boğazici Üniversitesi İşletme Bölümü’nden mezun olan Handem Çelenkler, 2007 yılında Unilever’e katıldı. Önce Deodorant sonrasında ise Saç Bakım Kategorisi Marka Müdürü olarak çalışan Çelenkler, 2 yıla yakın bir süre Omo markasının NAMET (Kuzey Afrika, Orta Doğu ve Türkiye) bölgesi için Marka Müdürlüğünü yürüttü. 2012’de Unilever Türkiye Kişisel Bakım Kategorisi Pazarlama Direktörü olarak görev alan Handem Çelenkler; saç bakım, deodorant, cilt bakım & cilt temizliği ve ağız bakımdan oluşan 5 farklı kategori ve bu kategoriler altında yer alan Elidor, Dove, Clear, Signal, Rexona, Axe gibi 9 markanın pazarlama sorumluluğunu 4 yıl boyunca yürüttükten sonra 2016 sonu itibariyle Çamaşır Bakım Ürünleri Pazarlama Direktörü olarak yeni görevini sürdürmektedir.

Onursal Başkan

1984 İstanbul doğumlu olan Volkan Biçer, Boğaziçi Üniversitesi’nde Yönetim Bilişim Sistemleri bölümünde lisans eğitimini aldıktan sonra Galatasaray Üniversitesi’nde MBA eğitimini tamamladı. Turkcell’in Mobil Pazarlama & Reklam Departmanı’nda Ürün Yöneticisi ve Yahoo! EMEA ekibinde Ülke İçerik Yöneticisi olarak çalışan Biçer, aynı zamanda Yahoo! EMEA Pazarlama Ekibinde Hedef Kitle & Topluluk Yöneticisi görevlerini yürüttü. 2009'da Türkiye'nin lider mobil reklam ağı mobilike'ı kurdu. 2016 yılında MMA Türkiye başkanlığını yürüten Volkan Biçer; 2015 yılında mobilike şirketinin global mobil reklam devi AdColony bünyesine katılmasının ardından, bugün AdColony’nin Kuzey Avrupa, Orta Doğu ve Afrika bölgelerinden sorumlu başkanı olarak görevini sürdürmektedir. 

Please reload

MMA TÜRKİYE YÖNETİM KURULU ÜYELERİ
 
 
 

Ahmet Kurşunlu

REKLAM GRUP BAŞKANI

DOĞUŞ MÜŞTERİ SİSTEMLERİ

DİJİTAL PAZARLAMA YÖNETİCİSİ

ADJUST GMBH

SATIŞ YÖNETİCİSİ MENA

MR LAMA

KURUCU ORTAK

DOĞAN TV

VP, DİJİTAL REKLAM SATIŞ 

STRACOM MEDIAVEST

CKO

GOOGLE

SECTOR LEAD, TRAVEL & FINANCE

HOPİ

DIGITAL MARKETING HEAD

Please reload

Arda Öztaşkın

VP, MARKA YÖNETİMİ

FACEBOOK

ECOMMERCE LEAD

GENART MEDYA

NIELSEN

GENEL MÜDÜR

MEC

HEAD OF DIGITAL

ONEDIO

VP, SATIŞ PAZARLAMA

MEDYANET

GENEL MÜDÜR

İŞBANK

DİJİTAL PAZARLAMA YÖNETİCİSİ

DOĞUŞ DİJİTAL

DİJİTAL REKLAM GRUP BŞK. YRD.

Please reload

Afşin Avcı

YÖNETİCİ ORTAK

BLESH

İŞ GELİŞTİRME YÖNETİCİSİ

Banu Barbarosoğlu

SAHİBİNDEN

PERFORM GROUP

GENEL MÜDÜR

AD VENTURE

YÖNETİCİ ORTAK

NEODIGITAL

YÖNETİCİ ORTAK

MINDSHARE

CDO

AKBANK

VP, DİREKT KANALLAR PAZARLAMA

MOVE

YÖNETİCİ ORTAK

360+ MEDIA INTERACTIVE

CEO

Please reload